Pieredzes apmaiņas brauciens uz Reikjaviku.
2016-11-01

1

No 2016.gada 24. – 28.oktobrim biedrības valdes priekšsēdētāja Dzintra Anspoka piedalījās Sabiedrības integrācijas fonda organizētajā pieredzes apmaiņas braucienā “Demokrātijas stiprināšana” Īslandē, kas notika Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta programmas “NVO fonds” ietvaros.

Braucienā piedalījās 15 dalībnieki no Latvijas NVO, Sabiedrības integrācijas fonda, kā arī projektu uzraugošās iestādes Finanšu ministrijas.  Vizītes mērķis Reikjavīkā bija veicināt pieredzes apmaiņu un zināšanu pārnesi starp Latvijas NVO un dažādām organizācijām donorvalstīs, veidojot kontaktus, kas vērsti uz sadarbību nākotnē.

Vizītes laikā notika iepazīšanās ar Īslandes Cilvēktiesību Centra, Īslandes Sieviešu tiesību aizsardzības asociācijas, Īslandes cilvēku ar invaliditāti asociācijas, LGBTQIA organizācijas, Amnesty International Īslandē nodaļas, GEDHJALP islandiešu Garīgās veselības alianses un organizācijas Stígamót – vardarbībā cietušo personu atbalsta organizācijas darbību.

Vairākas pieredzes apmaiņas braucienā Islandē gūtās atziņas ( sabiedrības aktivizēšanā, finansējuma piesaistē, starppaaudžu sadarbībā) tiks izmantotas Attīstības aģentūras « Pieci » turpmākajā darbībā.

Izsaki savu viedokli / Leave a reply

PROJEKTS “ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI 2012”

Fallback or 'alternate' content goes here. This content will only be visible if the SWF fails to load.

PROJEKTS: ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI 2012

RU

VideoFollow Us

Facebooktwitter