Pietura Bērniem

Facebooktwitterrss
Esam alternatīva starp Pirmsskolas izglītības iestādi un aukļu pakalpojumu laimīgai, drošai un interesantai bērnībai.

Bērnu pilna laika pieskatīšana

Mēs piedāvājam bērnu pilna laika pieskatīšanu darba dienās. Darba laiku iespējams pieskaņot vecāku vajadzībām (plānotais: 08:10 – 18:00). 

Bērniem pieejama 3x ēdināšana, ko nodrošinām sadarbībā ar “SIA Kidfood”, kas piedāvā bērniem piemērotu virtuvi. Ir iespēja pieteikt specifisku ēdienkarti bērniem ar nozīmētām diētām, veģetāriešiem u.c.

Mūsu apmeklētāji apgūst pašapkalpošanās iemaņas, piedalās nodarbībās, kurās aplicē, zīmē, līmē, veido.

Pusdienlaikā klausāmies pasaku un šūpuļdziesmas, katrs bērns sapņus skata savā gultiņā, kas piemērota bērna vecumam un vēlmēm. 

Bērnu nepilna laika pieskatīšana

Pie mums ir ideāla vieta mājās dzīvojošajiem mazuļiem sākt pierast komunicēt ar vienaudžiem un mierīgi , pamazām uzzināt par bērnudārzu ritmu, izmēģinot noteikumus, kas saglabā arī personisko izvēli!

Ja esi pirmsskolas vecuma bērna vecāks, kurš šobrīd dzīvo mājās kopā ar bērnu, bet Tev nepieciešams brīdis (stunda- dažas stundas), lai pastrādātu, atpūstos, nokārtotu sev būtiskos jautājumus, ko grūti izdarīt, esot kopā ar bērnu, mūsu piedāvājums ir tieši Tev! Drošā, bērniem piemērotā, mājīgā vidē Rīgas centrā bērns var spēlēties kopā ar saviem vienaudžiem profesionāļu uzraudzībā.

Pie mums iespēja nākt arī mājās dzīvojošiem bērniem, lai adaptētos dzīvei kolektīvā pirms “lielā bērnudārza”.  Ģimeniskā, atbalstošā vidē bērnam iespēja iejusties un jau daudz drošāk doties uz Pirmsskolas izglītības iestādi. iespēja apmeklēt bērnu centru pusdienu vai dažas dienas nedēļā vai nākt tikai uz nodarbībām. Piedāvājumu saskaņojam individuāli ar katra vecāka un bērna vajadzībām.

Arī nepilna laika pieskatīšanas variantā ir iespēja saņemt bērniem piemērotu, veselīgu ēdināšanu. 

Iepriekš piesakoties un saskaņojot laikus, varam pieskatīt Jūsu bērnu arī ārpus pamatdarba laika – vakaros vai brīvdienās.

Seko Pietura bērniem jaunumiem Facebook:

PROJEKTS: ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI

Проект «Открыты Интеграции»

VideoPROJEKTS “ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI 2012”

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial