Integrācijas centrs “Pietura bērniem”
2011-08-17

PIETURA BĒRNIEM – Integrācijas centrs, kurā jau agrīnā vecumā bērni mācās savstarpēji saprasties, sadarboties, komunicēt , pieņemt katru neatkarīgi no viņa valodas, tautības, reliģijas, dzīvesvides, vecāku ieņemamajiem amatiem, brāļu un māsu skaita….

Integrācijas centrs uzsācis darbu 2009.gada 23.oktobrī kā Attīstības aģentūras “Pieci”struktūrvienība. Darbība sākta un ideja radusies projekta “Atvērti integrācijai” ietvaros, kura laikā palīdzējām Latvijā integrēties bērniem-Trešo valstu valstspiederīgajiem- tiem, kuri iebraukuši Latvijā no valstīm ārpus Eiropas Savienības. Interesanti, ka centrs arī pats piedzīvoja integrāciju, 2011.gada jūnijā  pārņemot Bērnu rotaļu centra “Traču placis” darbību.

Tagad tā ir pieturvieta  bērniem  1,5- 5,5 gadu vecumā.  Te atnākot, bērni var spēlēties, atpūsties, draudzēties, pamieloties. Arī vecāki un citi mūsu apmeklētāji te tiek aicināti atcerēties savu bērnību. Mēs rūpējamies, lai ikviens mazulis te justos gaidīts, laimīgs un apgūtu pirmo komunikāciju ar vienaudžiem, mācītos saprasties, sadarboties, trenētu savas un svešvalodu pamatprasmes. Pietura bērniem ir kā pirmā pieredze no ģimenes izejot sabiedrībā.

Piestāj pie mums un kļūsti par savējo!

Izsaki savu viedokli / Leave a reply

PROJEKTS: ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI

Проект «Открыты Интеграции»

VideoPROJEKTS “ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI 2012”

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial