Konkurss Vidusdaugavas reģiona jauniešiem.
2011-10-03

Piedalies arī Tu!

Ja esi darbīgs jaunietis ( 15-18 gadi), kurš iesaistās sabiedriskās aktivitātēs, piedalies eseju konkursā! Tā ir iespēja Tev kļūt par dalībnieku Programmā jauniešiem „Mana karjera”.
Kas ir jādara? Tev ir jāuzraksta eseja, kurā Tu motivē savu piedalīšanos programmā ( kāpēc tieši Tevi ir jāiekļauj šajā projektā, parādot gan savu aktīvu darbošanos līdz šim, gan arī aprakstot idejas, kā savas iegūtās zināšanas un prasmes pielietosi tālāk, ko piedāvāsi saviem vienaudžiem, kā iesaistīsi viņus, akcentējot tieši problēmu risinājumu lauku vidē un savā reģionā), kā arī jāpievieno kādas personas ieteikuma vēstule, kurā tiek apstiprināts Tavs līdzšinējais veikums.
Kādēļ piedalīties? Pieteikumi tiks izvērtēti un 12 jaunieši varēs iesaistīties programmā, kuras ietvaros notiks apmācību semināri, skolēnu brīvdienās būs tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī tiks izveidota jauniešu iniciatīvas grupa, kuri kopā izstrādās jauna projekta pieteikumu. Visas aktivitātes projektā ir bezmaksas. Programmu jauniešiem „Mana karjera”realizē Attīstības aģentūra „Pieci”, Projektu (Nr IIP-43) atbalsta Valsts izglītības attīstības aģentūra projektu konkursa „ Izglītības inovācijām”ietvaros.
Kad jāiesniedz? Esejas un ieteikuma vēstules līdz 7.oktobrim lūgums sūtīt elektroniski : [email protected] ( ar norādi konkursam „Mana karjera”. Plašāka informācija www.aapieci.lv Atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem varat uzdot elektroniski vai zvanot pa tālruni : 26891826

PROJEKTS: ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI

Проект «Открыты Интеграции»

VideoPROJEKTS “ATVĒRTI INTEGRĀCIJAI 2012”

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial